Activiteiten komende maand

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 17 september 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 17 september 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 24 september 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 24 september 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 1 oktober 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 1 oktober 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 8 oktober 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 8 oktober 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 15 oktober 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 15 oktober 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 22 oktober 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 22 oktober 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 29 oktober 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 29 oktober 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 5 november 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 5 november 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 12 november 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 12 november 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 19 november 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 19 november 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 26 november 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 26 november 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 3 december 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 3 december 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 10 december 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 10 december 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 17 december 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 17 december 2019 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 7 januari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 7 januari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 14 januari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 14 januari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 21 januari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 21 januari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 28 januari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 28 januari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 4 februari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 4 februari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 11 februari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 11 februari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 18 februari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 18 februari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 25 februari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 25 februari 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 3 maart 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 3 maart 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 10 maart 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 10 maart 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Kidsclub West - groep 3 en 4

Kidsclub West - groep 3 en 4

dinsdag 17 maart 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

Meidenclub West - groep 5 t/m 8

dinsdag 17 maart 2020 van 15:00 tot 16:00 uur

Gymzaal Jan Olieslagerstraat

Aanbieders

Bamboe Hart

Bamboe Hart

Conditie Verbeteren  (Hatha)Yoga  Pilates  Zumba 

Taekwondovereniging Ertekin

Taekwondovereniging Ertekin

Taekwondo