Medewerkers Sport en Recreatie, gemeente 's-Hertogenbosch

Adam Koks

Adam Koks

Toezichthouder strandbad Engelermeer/ Oosterplas

T. 06 44 31 68 66

Angela Groenwold

Angela Groenwold

T. 06 52 58 52 57

a.groenwold@s-hertogenbosch.nl

Anne Veenstra

Anne Veenstra

Medewerker Sport Onderwijs Jongeren

T. 06 46 98 80 68

a.veenstra@s-hertogenbosch.nl

Arno Geerts

Arno Geerts

Groepsleider Hadelaar en Schutskamp

T. 06 46 34 87 61

a.geerts@s-hertogenbosch.nl

Artour Ayarapetyan

Artour Ayarapetyan

Medewerker Sport en Bewegen Jongeren

T. 06 52 58 52 51

a.ayarapetyan@s-hertogenbosch.nl

Boy van Gulik

Boy van Gulik

Allround Technisch medewerker TD

T. 06 52 48 86 41

technischedienstZSA@s-hertogenbosch.nl

Brechje Habets

Brechje Habets

Eventmedewerker, Maaspoort Sports & Events

T. 06 31 77 43 48

b.habets@s-hertogenbosch.nl

Bryan Bhugoea

Bryan Bhugoea

Medewerker Sport Jongeren West

T. 06 55 24 82 09

b.bhugoea@s-hertogenbosch.nl

Corniel Groenen

Corniel Groenen

Hoofd Afdeling Sport en Recreatie

T. (073) 615 97 22

c.groenen@s-hertogenbosch.nl

Donald van den Oever

Donald van den Oever

medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 52 60

d.vandenoever@s-hertogenbosch.nl

Edwin Smolders

Edwin Smolders

Medewerker Sport Verenigingen & Onderwijs Jongeren

T. 06 52 58 52 64

e.smolders@s-hertogenbosch.nl

Ellen de Roos

Ellen de Roos

Projectleider 'S-PORT SUPPORT

T. (073) 615 51 55

sportsupport@s-hertogenbosch.nl

Ellian Siemers

Ellian Siemers

Beleidsmedewerker/ Projectleider

T. (073) 615 95 05

e.siemers@s-hertogenbosch.nl

Els Wille

Els Wille

Medewerker verhuur

T. (073) 615 97 16

verhuursport@s-hertogenbosch.nl

Eric Verhofstadt

Eric Verhofstadt

Beleidsmedewerker

T. (073) 6 15 97 18

e.verhofstadt@s-hertogenbosch.nl

Erwin Gerritsen

Erwin Gerritsen

Accommodatiemedewerker

T. (073) 649 42 22

mse@s-hertogenbosh.nl

Frederike Schulkes

Frederike Schulkes

Verenigingsondersteuner Maaspoort

T. 06 15 46 07 95

f.schulkes@s-hertogenbosch.nl

Freek Blatter

Freek Blatter

Medewerker Sport Onderwijs Jongeren

T. 06 54 35 36 48

f.blatter@s-hertogenbosch.nl

Hanneke van Dillen

Hanneke van Dillen

Consulent Sport en Bewegen Noord

T. 06 52 58 52 55

h.vandillen@s-hertogenbosch.nl

Hans Brugmans

Hans Brugmans

Hoofd Zwembad

T. (073) 521 41 07

h.brugmans@kwekkelstijn.nl

Harrie van Schijndel

Harrie van Schijndel

Teamleider Sport en Bewegen Jongeren

T. 06 46 86 39 18

h.vanschijndel@s-hertogenbosch.nl

Henrie Bekkers

Henrie Bekkers

Medewerker Cultuurtechnisch beheer

T. 06 20 95 64 80

h.bekkers@s-hertogenbosch.nl

Hetty van der Sluijs

Hetty van der Sluijs

Medewerker Sport en Bewegen

T. 06 15 90 72 37

h.vandersluijs@s-hertogenbosch.nl

Ihab Boujrad

Ihab Boujrad

Medewerker Sport Jongeren

T. 06 11 34 48 01

i.boujrad@s-hertogenbosch.nl

Ihab Boujrad

Ihab Boujrad

Medewerker Sport Jongeren

T. 06 11 34 48 01

i.boujrad@s-hertogenbosch.nl

Ilvie van Schijndel

Ilvie van Schijndel

Buurtsportcoach Sport en Bewegen West

T. 06 11 73 87 42

i.vanschijndel@s-hertogenbosch.nl

Ires Libert

Ires Libert

Consulent Sport en Bewegen Volwassenen

T. 06 52 58 52 58

i.libert@s-hertogenbosch.nl

Irfan Gadzo

Irfan Gadzo

Verenigingsadviseur

T. 06 11 88 62 11

i.gadzo@s-hertogenbosch.nl

Jan Bellemakers

Jan Bellemakers

Beleidsmedewerker/ Projectleider

T. 06 11 30 58 76

j.bellemakers@s-hertogenbosch.nl

Jan Hanegraaf

Jan Hanegraaf

Allround Technisch Medewerker TD

T. 06 51 19 87 21

technischedienstZSA@s-hertogenbosch.nl

Jordy de Wit

Jordy de Wit

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 18 75 33 34

jody.dewit@s-hertogenbosch.nl

Joris de Jong

Joris de Jong

Medewerker Sport Maaspoort

T. 06 27 01 31 51

joris.dejong@s-hertogenbosch.nl

José van den Broek

José van den Broek

Buurtsportcoach Sport en Bewegen Zuidoost

T. 06 52 58 41 08

jm.vandenbroek@s-hertogenbosch.nl

Kim van den Dungen

Kim van den Dungen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 15 94 80 91

k.vandendungen@s-hertogenbosch.nl

Larry van Ommen

Larry van Ommen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 52 66

l.vanommen@s-hertogenbosch.nl

Linda Praat

Linda Praat

Medewerker verhuur

T. (073) 615 97 16

verhuursport@s-hertogenbosch.nl

Luc van Eerd

Luc van Eerd

Consulent Sport en Bewegen Mensen met een Beperking

T. 06 54 35 41 28

l.vaneerd@s-hertogenbosch.nl

Maaike Hofmeijer

Maaike Hofmeijer

Medewerker Sport Verenigingen

T. 06 11 93 21 40

m.hofmeijer@s-hertogenbosch.nl

Maaike Schneider

Maaike Schneider

Consulent Sport en Bewegen

T. 06 52 58 41 24

m.schneider@s-hertogenbosch.nl

Manon Theeuwen

Manon Theeuwen

Medewerker Sport en Bewegen Kids

T. 06 52 58 52 62

m.theeuwen@s-hertogenbosch.nl

Marco van Hamond

Marco van Hamond

Groepleider Zaalsportaccommodaties

T. 06 11 78 86 43

m.vanhamond@s-hertogenbosch.nl

Mariëlle van Houtum

Mariëlle van Houtum

Beleidsmedewerker

T. (073) 615 91 06

m.vanhoutum@s-hertogenbosch.nl

Michiel Bulten

Michiel Bulten

Medewerker Sport Verenigingen

T. 06 52 58 52 52

m.bulten@s-hertogenbosch.nl

Monique Mallens

Monique Mallens

Consulent Sport en Bewegen Gezondheid

T. 06 51 10 91 22

m.mallens@s-hertogenbosch.nl

Moreno Sheppard

Moreno Sheppard

Medewerker Sport en Bewegen

T. 06 27 57 03 25

m.sheppard@s-hertogenbosch.nl

Nicole Korsten

Nicole Korsten

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 28 80 61 21

n.korsten@s-hertogenbosch.nl

Norma Hoogstraten

Norma Hoogstraten

Medewerker Frontoffice

T. (073) 615 91 48

n.hoogstraten@s-hertogenbosch.nl

Patricia Brouwers - van Alst

Patricia Brouwers - van Alst

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 52 61

p.vanalst@s-hertogenbosch.nl

Peter Kool

Peter Kool

Teamleider Sport en Bewegen Kids

T. 06 26 40 47 89

p.kool@s-hertogenbosch.nl

Peter Lindsen

Peter Lindsen

Groepsleider Beheer Strandbaden

T. 06 51 19 41 01

p.lindsen@s-hertogenbosch.nl

Peter Lindsen

Peter Lindsen

Groepsleider Beheer Strandbaden

T. 06 51 19 41 01

p.lindsen@s-hertogenbosch.nl

Piet Adams

Piet Adams

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 52 53

p.adams@s-hertogenbosch.nl

Remco van der Pot

Remco van der Pot

manager Maaspoort Sports & Events

T. 06 53 41 39 03

r.vanderpot@s-hertogenbosch.nl

Renske van Kilsdonk

Renske van Kilsdonk

Medewerker Sport en Bewegen Kids

T. 06 15 31 42 60

r.vankilsdonk@s-hertogenbosch.nl

Rianne Bieckman

Rianne Bieckman

Hoofd Sport en Bewegen

T. 06 20 54 05 67

r.bieckmann@s-hertogenbosch.nl

Roel Adams

Roel Adams

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 74 90

r.adams@s-hertogenbosch.nl

Roy Damen

Roy Damen

Groepsleider Verhuur Technische Dienst

T. (073) 615 33 28

roy.damen@s-hertogenbosch.nl

Sheila Huijs-Driessen

Sheila Huijs-Driessen

Consulent Sport en Bewegen Participatie

T. 06 54 35 36 95

s.driessen@s-hertogenbosch.nl

Sjoerd Peeters

Sjoerd Peeters

Medewerker Sport Jongeren Noord

T. 06 11 34 89 63

s.peeters@s-hertogenbosch.nl

Stefan van Veen

Stefan van Veen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 52 56

s.vanveen@s-hertogenbosch,nl

Theo Verhagen

Theo Verhagen

Manager Openluchtaccommodatie

T. 06 54 94 26 32

t.verhagen@s-hertogenbosch.nl

Thim Jacobs

Thim Jacobs

Manager overige accommodaties (Sportiom, Kwekkelstijn)

T. 06 24 41 82 05

t.jacobs@s-hertogenbosch.nl

Tom Stroosnijder

Tom Stroosnijder

Combinatiefunctionaris Sport Alliantie Rosmalen, Nuland/Vinkel

T. 06 24 91 32 05

t.stroosnijder@sportalliantierosmalen.nl

Tycho Demmink

Tycho Demmink

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 15 90 84 10

t.demmink@s-hertogenbosch.nl

Wendy Assmann

Wendy Assmann

Medewerker Sport en Bewegen Kids

T. 06 52 58 52 36

w.assmann@s-hertogenbosch.nl

Wil Valk

Wil Valk

Accommodatiemedewerker

T. (073) 649 42 22

mse@s-hertogenbosch.nl

Wil Verbruggen

Wil Verbruggen

Manager Zaalsportaccommodaties

T. 06 52 58 41 07

w.verbruggen@s-hertogenbosch.nl

Willem-Jan Vrolijk

Willem-Jan Vrolijk

Senior Beleidsmedewerker

T. (073) 615 97 27

w.vrolijk@s-hertogenbosch.nl

Yvon van der Pas

Yvon van der Pas

Webredactie en Communicatie

T. 06 55 24 15 67

y.vanderpas@s-hertogenbosch.nl

Wij zetten ons in voor nog meer sport en beweging in 's-Hertogenbosch