Medewerkers Sport en Recreatie, gemeente 's-Hertogenbosch

Adam Koks

Adam Koks

Toezichthouder strandbad Engelermeer/ Oosterplas

T. 06 44 31 68 66

Amshid Amroussi

Amshid Amroussi

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 521 27 17

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Anchella Pijnenburg - Moonen

Anchella Pijnenburg - Moonen

Toezichthouder Strandbad Engelermeer

T.

ancellastrandwacht@msn.com

André Korsten

André Korsten

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 615 97 16

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Angela Groenwold

Angela Groenwold

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 52 57

a.groenwold@s-hertogenbosch.nl

Angelique van Liempt - Smulder

Angelique van Liempt - Smulder

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Anne Veenstra

Anne Veenstra

Medewerker Sport Onderwijs Jongeren, De Rijzert, Van Maerlant

T. 06 46 98 80 68

a.veenstra@s-hertogenbosch.nl

Arno Geerts

Arno Geerts

Groepsleider Sporthal de Schutskamp

T. 06 46 34 87 61

a.geerts@s-hertogenbosch.nl

Artour Ayarapetyan

Artour Ayarapetyan

Medewerker Sport Jongeren

T. 06 52 58 52 51

a.ayarapetyan@s-hertogenbosch.nl

Benno Vroklage

Benno Vroklage

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Berry Vissers

Berry Vissers

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. 06 46 09 57 29

info@kwekkelstijn.com

Bianca de Zwart

Bianca de Zwart

Zwemonderwijs, Sportiom

T. (073) 646 4646

info@sportiom.nl

Boy van Gullik

Boy van Gullik

Medewerker Technische Dienst

T. 06 52 48 86 41

b.vangulik@s-hertogenbosch.nl

Brechje Habets

Brechje Habets

Eventmedewerker, Maaspoort Sports & Events

T. 06 31 77 43 48

b.habets@s-hertogenbosch.nl

Bryan Bhugoea

Bryan Bhugoea

Medewerker Sport Jongeren

T. 06 55 24 82 09

b.bhugoea@s-hertogenbosch.nl

Carla Vogels

Carla Vogels

Receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Caroline van Oorschot

Caroline van Oorschot

Hoofd zwem/ schaats onderwijs, Sportiom

T. 06 20 95 31 25

c.van.oorschot@sportiom.nl

Claudia van Leeuwen

Claudia van Leeuwen

Secretariaat team ondersteuning

T. (073) 615 97 64

c.vanleeuwen@s-hertogenbosch.nl

Corine Oprel

Corine Oprel

Hoofd Bureau Ondersteuning, Coördinator Stichting Sportstimulering

T. 06 11 56 83 50

c.oprel@s-hertogenbosch.nl

Corniel Groenen

Corniel Groenen

Hoofd Afdeling Sport en Recreatie

T. (073) 615 97 22

c.groenen@s-hertogenbosch.nl

Dirk Spee

Dirk Spee

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Dirk Wijlens

Dirk Wijlens

Medewerker Bedrijfsvoering en Beleidsondersteuning

T. 06 46 97 12 41

d.wijlens@s-hertogenbosch.nl

Donald van den Oever

Donald van den Oever

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 52 60

d.vandenoever@s-hertogenbosch.nl

Echica Pijnenburg

Echica Pijnenburg

Toezichtouder strandbaden

T. 06 83 14 81 10

Edwin Smolders

Edwin Smolders

Medewerker Sport Verenigingen & Onderwijs Jongeren, Helicon VMBO Den Bosch, Bossche Vakschool

T. 06 52 58 52 64

e.smolders@s-hertogenbosch.nl

Elise Rasenberg

Elise Rasenberg

Medewerker PR/ communicatie

T. (073) 615 98 59

e.rasenberg@s-hertogenbosch.nl

Ellen de Roos

Ellen de Roos

Projectleider 'S-PORT SUPPORT

T. 06 16 52 94 71

sportsupport@s-hertogenbosch.nl

Ellian Siemers

Ellian Siemers

Beleidsmedewerker/ Projectleider

T. (073) 615 95 05

e.siemers@s-hertogenbosch.nl

Els Wille

Els Wille

Medewerker verhuur

T. (073) 615 97 16

verhuursport@s-hertogenbosch.nl

Eric Verhofstadt

Eric Verhofstadt

Beleidsmedewerker

T. (073) 6 15 97 18

e.verhofstadt@s-hertogenbosch.nl

Erwin Gerritsen

Erwin Gerritsen

Beheerder Maaspoort Sports & Events

T. 06 55 24 82 12

erwin.gerritsen@s-hertogenbosch.nl

Frank van der Neut

Frank van der Neut

Zwemonderwijzer C, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 4107

info@kwekkelstijn.com

Frederike Schulkes

Frederike Schulkes

Event Manager Maaspoort Sport & Events

T. 06 15 46 07 95

f.schulkes@s-hertogenbosch.nl

Freek Blatter

Freek Blatter

Medewerker Sport Onderwijs Jongeren, Sancta Maria MAVO, Jeroen Bosch College, De Rietlanden

T. 06 54 35 36 48

f.blatter@s-hertogenbosch.nl

Gabriëlle van der Linden

Gabriëlle van der Linden

Receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Gérard Korsten

Gérard Korsten

Beheerder Sporthal Hazelaar

T.

g.korsten@'s-hertogenbosch.nl

Gerbrand Elissen

Gerbrand Elissen

Beheerder Maaspoort Sports & Events

T. 06 11 53 17 33

g.elissen@s-hertogenbosch.nl

Glenn Schapendonk

Glenn Schapendonk

Medewerker Sport Onderwijs Jongeren, Bovenschoolse voorziening de Meierij

T. 06 52 58 52 50

g.schapendonk@s-hertogenbosch.nl

Hanneke van Dillen

Hanneke van Dillen

Consulent Sport en Bewegen

T. 06 52 58 52 55

h.vandillen@s-hertogenbosch.nl

Hans Brugmans

Hans Brugmans

Hoofd Zwembad

T. (073) 521 41 07

h.brugmans@kwekkelstijn.nl

Harrie Claassen

Harrie Claassen

Beheerder Sporthal de Schutskamp

T. 06 46 48 92 61

h.claassen@s-hertogenbosch.nl

Harrie van Schijndel

Harrie van Schijndel

Teamleider Sport en Bewegen Jongeren

T. 06 46 86 39 18

h.vanschijndel@s-hertogenbosch.nl

Henny van der Schoot

Henny van der Schoot

Receptionist Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 4107

info@kwekkelstijn.com

Henrie Bekkers

Henrie Bekkers

Medewerker Cultuurtechnisch beheer

T. 06 20 95 64 80

h.bekkers@s-hertogenbosch.nl

Hetty van der Sluijs

Hetty van der Sluijs

Medewerker Sport en Bewegen/ Buurtsportcoach Stedelijk

T. 06 15 90 72 37

h.vandersluijs@s-hertogenbosch.nl

Ihab Boujrad

Ihab Boujrad

Medewerker Sport Jongeren

T. 06 11 34 48 01

i.boujrad@s-hertogenbosch.nl

Ilvie van Schijndel

Ilvie van Schijndel

Medewerker Sport en Bewegen/ Buurtsportcoach West

T. 06 11 73 87 42

i.vanschijndel@s-hertogenbosch.nl

Ires Libert

Ires Libert

Consulent Sport en Bewegen

T. 06 52 58 52 58

i.libert@s-hertogenbosch.nl

Irfan Gadzo

Irfan Gadzo

Verenigingsadviseur

T. 06 11 88 62 11

i.gadzo@s-hertogenbosch.nl

Jan Bellemakers

Jan Bellemakers

Beleidsmedewerker/ Projectleider

T. 06 11 30 58 76

j.bellemakers@s-hertogenbosch.nl

Jan Hanegraaf

Jan Hanegraaf

Allround Technisch Medewerker TD

T. 06 51 19 87 21

technischedienstZSA@s-hertogenbosch.nl

Jan van Lee

Jan van Lee

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 615 97 16

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Jeroen van den Eertwegh

Jeroen van den Eertwegh

Medewerker juridische Zaken

T. 06 52 48 81 70

j.vandeneertwegh@s-hertogenbosch.nl

John van Dongen

John van Dongen

Beheerder Sporthal de Schutskamp

T. (073) 621 86 72

j.vandongen@s-hertogenbosch.nl

Jordy de Wit

Jordy de Wit

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 25 64 33 17

jody.dewit@s-hertogenbosch.nl

Joris de Jong

Joris de Jong

Medewerker Sport Maaspoort

T. 06 27 01 31 51

joris.dejong@s-hertogenbosch.nl

José van den Broek

José van den Broek

Medewerker Sport en Bewegen/ Buurtsportcoach Zuidoost

T. 06 52 58 41 08

jm.vandenbroek@s-hertogenbosch.nl

Karin Pardoel

Karin Pardoel

Zwemonderwijs B, Combibad Kwekkelstijn

T. 073 521 4107

info@kwekkelstijn.com

Kim van den Dungen

Kim van den Dungen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 15 94 80 91

k.vandendungen@s-hertogenbosch.nl

Kitty Verhoeven

Kitty Verhoeven

Toezichthouder Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Larry van Ommen

Larry van Ommen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 52 66

l.vanommen@s-hertogenbosch.nl

Laura Groot

Laura Groot

Zwemonderwijs B, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Linda Braat

Linda Braat

Medewerker verhuur

T. (073) 615 97 16

verhuursport@s-hertogenbosch.nl

Luc van Eerd

Luc van Eerd

Consulent Sport en Bewegen Mensen met een Beperking

T. 06 54 35 41 28

l.vaneerd@s-hertogenbosch.nl

Maaike Hofmeijer

Maaike Hofmeijer

Medewerker Sport Verenigingen

T. 06 11 93 21 40

m.hofmeijer@s-hertogenbosch.nl

Maaike Schneider

Maaike Schneider

Consulent Sport en Bewegen

T. 06 52 58 41 24

m.schneider@s-hertogenbosch.nl

Manon Theeuwen

Manon Theeuwen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 52 62

m.theeuwen@s-hertogenbosch.nl

Marc Dorenbos

Marc Dorenbos

Zwemonderwijzer, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Marco van Hamond

Marco van Hamond

Groepleider Zaalsportaccommodaties

T. 06 11 78 86 43

m.vanhamond@s-hertogenbosch.nl

Mariëlle van Houtum

Mariëlle van Houtum

Beleidsmedewerker

T. (073) 615 91 06

m.vanhoutum@s-hertogenbosch.nl

Marion Slaats - van der Burgt

Marion Slaats - van der Burgt

Team ondersteuning

T. (073) 615 98 68

m.slaats@s-hertogenbosch.nl

Marlon Daal

Marlon Daal

Beheerder Sporthal de Schutskamp

T. (073) 621 86 72

sporthaldeschutskamp@s-hertogenbosch.nl

Michiel Bulten

Michiel Bulten

Medewerker Sport Verenigingen

T. 06 52 58 52 52

m.bulten@s-hertogenbosch.nl

Monique Mallens

Monique Mallens

Consulent Sport en Bewegen Gezondheid/ Buurtsportcoach Noord

T. 06 51 10 91 22

m.mallens@s-hertogenbosch.nl

Moreno Sheppard

Moreno Sheppard

Medewerker Sport Jongeren

T. 06 27 57 03 25

m.sheppard@s-hertogenbosch.nl

Nico Clement

Nico Clement

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 521 27 17

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Nicole Korsten

Nicole Korsten

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 28 80 61 21

n.korsten@s-hertogenbosch.nl

Nimsy Sonneveld

Nimsy Sonneveld

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Norma Hoogstraten

Norma Hoogstraten

Medewerker Frontoffice

T. (073) 615 91 48

n.hoogstraten@s-hertogenbosch.nl

Odette Vallen

Odette Vallen

Communicatie Maaspoort Sports & Events

T. 06 52 20 51 12

o.vallen@s-hertogenbosch.nl

Patricia Brouwers - van Alst

Patricia Brouwers - van Alst

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 52 61

p.vanalst@s-hertogenbosch.nl

Peter Kool

Peter Kool

Teamleider Sport en Bewegen Kids

T. 06 26 40 47 89

p.kool@s-hertogenbosch.nl

Peter Lindsen

Peter Lindsen

Groepsleider Beheer Strandbaden

T. 06 51 19 41 01

p.lindsen@s-hertogenbosch.nl

Peter Maks

Peter Maks

Zwemonderwijzer A, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Piet Adams

Piet Adams

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 52 53

p.adams@s-hertogenbosch.nl

Ralf Hamers

Ralf Hamers

Beheerder Sporthal de Schutskamp

T. 06 15 83 38 67

r.hamers@s-hertogenbosch.nl

Remco van der Pot

Remco van der Pot

Manager Maaspoort Sports & Events

T. 06 53 41 39 03

r.vanderpot@s-hertogenbosch.nl

Renske van Kilsdonk

Renske van Kilsdonk

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 15 31 42 60

r.vankilsdonk@s-hertogenbosch.nl

Ria van Santvoort - Van Gorp

Ria van Santvoort - Van Gorp

Zwemonderwijs, MBvO

T. (073) 646 46 80

r.vansantvoort@s-hertogenbosch.nl

Rianne Bieckman

Rianne Bieckman

Hoofd Sport en Bewegen

T. 06 20 54 05 67

r.bieckmann@s-hertogenbosch.nl

Rik Voet

Rik Voet

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

T. 06 22 86 43 52

r.voet@s-hertogenbosch.nl

Rob van Schadewijk

Rob van Schadewijk

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 55 24 15 71

r.vanschadewijk@s-hertogenbosch.nl

Roel Adams

Roel Adams

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 74 90

r.adams@s-hertogenbosch.nl

Roy Damen

Roy Damen

Groepsleider Technische Dienst

T. 06 11 34 65 35

roy.damen@s-hertogenbosch.nl

Sam Smies

Sam Smies

Junior beleidsmedewerker/ Projectleider

T. 06 55 23 49 74

s.smies@s-hertogenbosch.nl

Sam van Ingen

Sam van Ingen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T.

s.ingen@s-hertogenbosch.nl

Sheila Huijs-Driessen

Sheila Huijs-Driessen

Consulent Sport en Bewegen Participatie

T. 06 54 35 36 95

s.driessen@s-hertogenbosch.nl

Sigrid Hoppener

Sigrid Hoppener

Medewerker personeelszaken Stichting Sportstimulering

T. 06 11 31 87 43

s.hoppener@s-hertogenbosch.nl

Sjoerd Peeters

Sjoerd Peeters

Medewerker Sport Jongeren

T. 06 11 34 89 63

s.peeters@s-hertogenbosch.nl

Stefan van Veen

Stefan van Veen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 52 56

s.vanveen@s-hertogenbosch,nl

Sylvia Bekker

Sylvia Bekker

Toezichthouder/ receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T.

syancojo@hotmail.com

Thea Pigmans

Thea Pigmans

Receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T. 073 521 4107

info@kwekkelstijn.com

Theo Kotte

Theo Kotte

Toezichthouder Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Theo Verhagen

Theo Verhagen

Manager Openluchtaccommodatie

T. 06 54 94 26 32

t.verhagen@s-hertogenbosch.nl

Thim Jacobs

Thim Jacobs

Manager overige accommodaties (Sportiom, Kwekkelstijn)

T. 06 24 41 82 05

t.jacobs@s-hertogenbosch.nl

Tim Hendriks

Tim Hendriks

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 521 27 17

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Tom Stroosnijder

Tom Stroosnijder

Combinatiefunctionaris Sport Alliantie Rosmalen, Nuland/Vinkel

T. 06 24 91 32 05

t.stroosnijder@sportalliantierosmalen.nl

Tycho Demmink

Tycho Demmink

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 15 90 84 10

t.demmink@s-hertogenbosch.nl

Wendy Assmann

Wendy Assmann

Medewerker Sport Gezondheid

T. 06 52 58 52 36

w.assmann@s-hertogenbosch.nl

Wil Valk

Wil Valk

Beheerder Maaspoort Sports & Events

T. (073) 649 42 06

w.valk@s-hertogenbosch.nl

Wil Verbruggen

Wil Verbruggen

Manager Zaalsportaccommodaties

T. 06 52 58 41 07

w.verbruggen@s-hertogenbosch.nl

Willem-Jan Vrolijk

Willem-Jan Vrolijk

Senior Beleidsmedewerker

T. (073) 615 97 27

w.vrolijk@s-hertogenbosch.nl

Wilma Buijs

Wilma Buijs

Beheer Sporthal de Schutskamp en Hazelaar

T. (073) 621 86 72

sporthaldeschutskamp@s-hertogenbosch.nl

Wilma Hutten

Wilma Hutten

Secretariaat Team ondersteuning

T. (073) 615 97 65

w.hutten@s-hertogenbosch.nl

Yvon van der Pas

Yvon van der Pas

Webredacteur en communicatie

T. 06 55 24 15 67

y.vanderpas@s-hertogenbosch.nl

Wij zetten ons in voor nog meer sport en beweging in 's-Hertogenbosch