Medewerkers Sport en Recreatie, gemeente 's-Hertogenbosch

Adam Koks

Adam Koks

Toezichthouder strandbad Engelermeer/ Oosterplas

T. 06 44 31 68 66

Alex Bekkers

Alex Bekkers

Stedelijk Coördinator PowerUp073

T. 06 11 72 92 54

a.bekkers@s-hertogenbosch.nl

Amchid Amroussi

Amchid Amroussi

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 521 27 17

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Ancella Pijnenburg

Ancella Pijnenburg - Moonen

Toezichthouder Strandbad Engelermeer

T. (073) 511 58 69

ancellastrandwacht@msn.com

André Korsten

André Korsten

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. 06 11 78 87 53

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Angela Groenwold

Angela Groenwold

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, Kindcentrum Kwartiermaker/ Kindcentrum Boschveld

T. 06 52 58 52 57

a.groenwold@s-hertogenbosch.nl

Angelique van Liempt - Smulder

Angelique van Liempt - Smulder

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Anne Veenstra

Anne Veenstra

Medewerker Sport Onderwijs Jongeren, PowerUp073, De Rijzert, Van Maerlant

T. 06 46 98 80 68

a.veenstra@s-hertogenbosch.nl

Arno Geerts

Arno Geerts

Groepsleider Sporthal Hazelaar/ De Schutskamp

T. 06 46 34 87 61

a.geerts@s-hertogenbosch.nl

Artour

Artour Ayarapetyan

Medewerker PowerUp073

T. 06 52 58 52 51

artour.ayarapetyan@s-hertogenbosch.nl

Bart Broeders

Bart Broeders

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, Kindcentrum De Duizendpoot

T. 06 21 10 47 95

b.broeders@s-hertogenbosch.nl

Berry Vissers

Berry Vissers

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. 06 46 09 57 29

info@kwekkelstijn.com

Bianca Zwart

Bianca Zwart

Zwemonderwijs, Sportiom

T. (073) 646 46 46

info@sportiom.nl

Boy van Gulik

Boy van Gulik

Medewerker Technische Dienst

T. 06 52 48 86 41

b.vangulik@s-hertogenbosch.nl

Brechje Habets

Brechje Habets

Eventmedewerker, Maaspoort Sports & Events

T. 06 31 77 43 48

b.habets@s-hertogenbosch.nl

Bryan

Bryan Bhugoea

Medewerker PowerUp073

T. 06 55 24 82 09

b.bhugoea@s-hertogenbosch.nl

Carla Vogels

Carla Vogels

Receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Caroline van Oorschot

Caroline van Oorschot

Hoofd zwem/ schaats onderwijs, Sportiom

T. 06 20 95 31 25

c.van.oorschot@sportiom.nl

Chantal Francissen

Chantal Francissen

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. 06 20 65 88 01

ziejezo@ziggo.nl

Claudia van Leeuwen

Claudia van Leeuwen

Secretariaat

T. (073) 615 97 64

c.vanleeuwen@s-hertogenbosch.nl

Cor Durieux

Cor Durieux

Beheerder Maaspoort Sports & Events

T. 06-21 15 18 62

c.durieux@s-hertogenbosch.nl

Corine Oprel

Corine Oprel

Hoofd Bedrijfsvoering

T. 06 11 56 83 50

c.oprel@s-hertogenbosch.nl

Corniel Groenen

Corniel Groenen

Hoofd Afdeling Sport en Recreatie

T. (073) 615 97 22 / 06 22 92 17 29

c.groenen@s-hertogenbosch.nl

Dirk Spee

Dirk Spee

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Dirk Wijlens

Dirk Wijlens

Medewerker Bedrijfsvoering en Beleidsondersteuning

T. 06 46 97 12 41

d.wijlens@s-hertogenbosch.nl

Donald van den Oever

Donald van den Oever

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, Kindcentrum De Kameleon Graafseweg

T. 06 52 58 52 60

d.vandenoever@s-hertogenbosch.nl

Dré van de Wijgert

Dré van de Wijgert

Toezichthouder Strandbad Engelermeer/Oosterplas

T. (073) 511 58 69

dvandewijgert@home.nl

Echica Pijnenburg

Echica Pijnenburg

Toezichthouder strandbaden

T. 06 83 14 81 10

e.pijnenburg@hotmail.com

Edwin Smolders

Edwin Smolders

Medewerker Sport Onderwijs Jongeren, Helicon VMBO Den Bosch, Bossche Vakschool

T. 06 52 58 52 64

e.smolders@s-hertogenbosch.nl

Elise Rasenberg

Elise Rasenberg

Medewerker PR/ communicatie

T. (073) 615 98 59

e.rasenberg@s-hertogenbosch.nl

Ellen de Roos

Ellen de Roos

Projectleider ´S-PORT SUPPORT

T. 06 16 52 94 71

sportsupport@s-hertogenbosch.nl

Ellen Verhagen

Ellen Verhagen

Toezichthouder strandbad Engelermeer/ Oosterplas

T. 06 28 17 22 08

Elles van der Heijden

Elles van der Heijden

Medewerker Sport Verenigingen

T. 06 11 73 91 61

elles.vanderheijden@s-hertogenbosch.nl

Ellian Siemers

Ellian van Geloven-Siemers

Beleidsmedewerker/ Projectleider

T. (073) 615 95 05

e.siemers@s-hertogenbosch.nl

Els Wille

Els Wille

Medewerker verhuur

T. (073) 615 97 16

verhuursport@s-hertogenbosch.nl

Erik Verhofstadt

Eric Verhofstadt

Beleidsmedewerker / Projectleider

T. (073) 6 15 97 18 / 06 29 57 65 04

e.verhofstadt@s-hertogenbosch.nl

Paspoort foto Evy Pappot

Evy Pappot

Verenigingsondersteuner

T. 06 15 89 20 87

e.pappot@s-hertogenbosch.nl

Frank van der Neut

Frank van der Neut

Zwemonderwijzer, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 4107

info@kwekkelstijn.com

Frederike Schulkes

Frederike Schulkes

Event Manager Maaspoort Sport & Events

T. 06 15 46 07 95

f.schulkes@s-hertogenbosch.nl

Freek Blatter

Freek Blatter

Medewerker Sport Onderwijs Jongeren, Jeroen Bosch College, VSO De Rietlanden

T. 06 54 35 36 48

f.blatter@s-hertogenbosch.nl

Gabriëlle van der Linden

Gabriëlle van der Linden

Receptionist Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Gérard Korsten

Gérard Korsten

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. 06 15 53 33 67

g.korsten@'s-hertogenbosch.nl

Gerbrand Elissen

Gerbrand Elissen

Beheerder Maaspoort Sports & Events

T. 06 11 53 17 33

g.elissen@s-hertogenbosch.nl

Glenn Schapendonk

Glenn Schapendonk

Medewerker Sport Onderwijs BSV De Meijerij, Sancta Maria MAVO, Bosschevak school en HUB Stedelijk VSO

T. 06 52 58 52 50

g.schapendonk@s-hertogenbosch.nl

Guus van den Heuvel

Guus van den Heuvel

Stage-coördinator, Buurtsportcoach Stedelijk

T. (073) 615 32 08

g.vandenheuvel@s-hertogenbosch.nl

Hanneke van Dillen

Hanneke van Dillen

Consulent Sport en Bewegen 50Plus/Buurtsportcoach Noord

T. 06 52 58 52 55

h.vandillen@s-hertogenbosch.nl

Hans Brugmans

Hans Brugmans

Hoofd Zwembad

T. (073) 521 41 07

h.brugmans@kwekkelstijn.nl

Hans Wagemakers

Hans Wagemakers

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. 06 21 39 05 96

h.wagemakers@s-Hertogenbosch.nl

Harrie Claassen

Harrie Claassen

Beheerder Sporthal de Schutskamp

T. 06 46 48 92 61

h.claassen@s-hertogenbosch.nl

Henny van der Schoot

Henny van der Schoot

Receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 4107

info@kwekkelstijn.com

Henrie Bekkers

Henrie Bekkers

Medewerker Cultuurtechnisch beheer

T. 06 20 95 64 80

h.bekkers@s-hertogenbosch.nl

Hetty van der Sluijs

Hetty van der Sluijs

Medewerker personeelszaken Stichting Sportstimulering

T. 06 15 90 72 37

h.vandersluijs@s-hertogenbosch.nl

Ilvie van Schijndel

Ilvie van Schijndel

Medewerker Sport en Bewegen 50Plus/Buurtsportcoach West

T. (073) 615 33 18

i.vanschijndel@s-hertogenbosch.nl

Ires Libert

Ires Libert

Consulent Sport en Bewegen Volwassenen

T. 06 52 58 52 58

i.libert@s-hertogenbosch.nl

Irfan Gadzo

Irfan Gadzo

Verenigingsadviseur

T. 06 11 88 62 11

i.gadzo@s-hertogenbosch.nl

Jan Bellemakers

Jan Bellemakers

Hoofd Sport en Bewegen

T. 06 11 30 58 76

j.bellemakers@s-hertogenbosch.nl

Jan Hanegraaf

Jan Hanegraaf

Allround Technisch Medewerker TD

T. 06 51 19 87 21

technischedienstZSA@s-hertogenbosch.nl

Jan van Lee

Jan van Lee

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 615 97 16

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Jeroen van den Eertwegh

Jeroen van den Eertwegh

Medewerker juridische Zaken

T. 06 52 48 81 70

j.vandeneertwegh@s-hertogenbosch.nl

John de Gouw

John de Gouw

Toezichthouder Strandbad Engelermeer

T. (073) 511 58 69

info@johndegouw.nl

Joost Kuppens

Joost Kuppens

Buurtsportcoach Topsport

T. 06 38 30 81 39

topsport@s-port.nl

Jordy de Wit

Jordy de Wit

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, Kindcentrum Westerbreedte

T. 06 25 64 33 17

jordy.dewit@s-hertogenbosch.nl

José van den Broek

José van den Broek - Pennings

Medewerker Sport en Bewegen 50Plus/Buurtsportcoach Zuidoost

T. (073) 615 97 23

jm.vandenbroek@s-hertogenbosch.nl

Kim van den Dungen

Kim van den Dungen

Medewerker Sport en Bewegen / Cityboost

T. 06 15 94 80 91

k.vandendungen@s-hertogenbosch.nl

Kitty Verhoeven

Kitty Verhoeven

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Larry van Ommen

Larry van Ommen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 52 66

l.vanommen@s-hertogenbosch.nl

Laura de Groot

Laura de Groot

Zwemonderwijzer, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Laura van de Ven

Laura van de Ven

Zwemonderwijzer, Combibad Kwekkelstijn

T. 06 55 12 52 43

lauravandeven@hotmail.com

DSC 0005

Linda Peeters

Buurtsportcoach West

T. (073) 615 58 85

l.peeters@s-Hertogenbosch

Luc van Eerd

Luc van Eerd

Consulent Sport en Bewegen Mensen met een Beperking

T. 06 54 35 41 28

l.vaneerd@s-hertogenbosch.nl

Maaike Hofmeijer

Maaike Hofmeijer

Consulent Sport en Bewegen Verenigingen

T. 06 11 93 21 40

m.hofmeijer@s-hertogenbosch.nl

Madelon Pijnenburg

Madelon Pijnenburg

Toezichthouder Strandbad Engelermeer

T. 06 17 83 63 35

madelon135@hotmail.com

Manon Limmen

Manon Limmen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, Kindcentrum De Haren

T. 06 21 52 43 02

m.limmen@s-hertogenbosch.nl

Manon Theeuwen

Manon Theeuwen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, Basisschool Nour / Kindcentrum De Ontdekking

T. 06 52 58 52 62

m.theeuwen@s-hertogenbosch.nl

Marc Dorenbosch

Marc Dorenbos

Zwemonderwijzer, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Marco van Hamond

Marco van Hamond

Groepleider Zaalsportaccommodaties

T. 06 11 78 86 43

m.vanhamond@s-hertogenbosch.nl

Marielle van Houtum

Mariëlle van Houtum

Beleidsmedewerker / Projectleider

T. (073) 615 91 06 / 06 46 97 15 01

m.vanhoutum@s-hertogenbosch.nl

Marion Slaats

Marion Slaats - van der Burgt

Medewerker Verhuur en Frontoffice

T. (073) 615 98 68

m.slaats@s-hertogenbosch.nl

Marlein van de Wijgert

Marlein van de Wijgert

Zwemonderwijzer, Combibad Kwekkelstijn

T. 06 27 39 19 40

marleinvandewijgert@hotmail.com

Marlon Daal

Marlon Daal

Beheerder Sporthal de Schutskamp

T. (073) 621 86 72

sporthaldeschutskamp@s-hertogenbosch.nl

Michiel Bulten

Michiel Bulten

Medewerker Sport Verenigingen

T. 06 52 58 52 52

m.bulten@s-hertogenbosch.nl

Mike van Staveren

Mike van Staveren

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. 06 25 32 00 74

mikevanstaveren1@gmail.com

Miriam Van Eekelen

Miriam van Eekelen

Receptionist, Combibad Kwekkelstijn

T. 06 46 80 15 43

miriam.van.eekelen@tui.nl

Monique Mallens

Monique Mallens

Consulent Sport en Bewegen Gezondheid

T. 06 51 10 91 22

m.mallens@s-hertogenbosch.nl

Nick Funcke

Nick Funcke

Marketing & Communicatie, Maaspoort Sports & Events

T. 06 12 96 87 06

n.funcke@s-hertogenbosch.nl

Nico Clement

Nico Clement

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 521 27 17

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Nicole Korsten

Nicole Korsten

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, Kindcentrum De Vlindertuin

T. 06 27 31 72 88

n.korsten@s-hertogenbosch.nl

Nimsy Sonneveld

Nimsy Sonneveld

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Norma Hoogstraten

Norma Hoogstraten

Medewerker Frontoffice

T. (073) 615 91 48

n.hoogstraten@s-hertogenbosch.nl

Patricia van Alst

Patricia Brouwers - van Alst

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, Kindcentrum De AQUAmarijn

T. 06 52 58 52 61

p.vanalst@s-hertogenbosch.nl

Paul van Geffen

Paul van Geffen

Toezichthouder Strandbad Engelermeer, Oosterplas

T. 06 22 64 37 81

info@in-balans-zijn.nl  

Peter Horvers

Peter Horvers

Beheerder Sporthal de Schutskamp

T. 06 46 97 10 82

p.horvers@s-hertogenbosch.nl

Peter Kool

Peter Kool

Teamleider Sport en Bewegen Kids

T. (073) 615 97 27 / 06 26 40 47 89

p.kool@s-hertogenbosch.nl

Peter Lindsen

Peter Lindsen

Groepsleider Beheer Strandbaden

T. 06 51 19 41 01

p.lindsen@s-hertogenbosch.nl

Peter Maks

Peter Maks

Zwemonderwijzer, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Petra Claessen

Petra Claessen

Zwemonderwijzer, Combibad Kwekkelstijn

T. 06 46 99 62 32

petra.claessen@live.nl

Piet Adams

Piet Adams

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, Kindcentrum Het Rondeel

T. 06 52 58 52 53

p.adams@s-hertogenbosch.nl

Ralf Hamers

Ralf Hamers

Beheerder Maaspoort Sports & Events

T. 06 15 83 38 67

r.hamers@s-hertogenbosch.nl

Ralf van der Heijden

Ralf van der Heijden

Beleidsmedewerker / Projectleider S&R

T. 06 21 14 49 57

r.vanderheijden@s-hertogenbosch.nl

Remco van der Pot

Remco van der Pot

Manager Maaspoort Sports & Events

T. 06 53 41 39 03

r.vanderpot@s-hertogenbosch.nl

Renske van Kilsdonk

Renske van Kilsdonk

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs. Kindcentrum 't Sparrenbos / Kindcentrum De Duizendpoot

T. 06 15 31 42 60

r.vankilsdonk@s-hertogenbosch.nl

Rik Voet

Rik Voet

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs, Kindcentrum De Hoven, Kindcentrum De Sprong

T. 06 22 86 43 52

r.voet@s-hertogenbosch.nl

Rinie van der Heijden

Rinie van der Heijden

Medewerker Verhuur

T. 06 11 79 10 80

rinie.vanderheijden@s-hertogenbosch.nl

Rob van Schadewijk

Rob van Schadewijk

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs, Kindcentrum Het IJzeren Kind

T. 06 55 24 15 71

r.vanschadewijk@s-hertogenbosch.nl

Roel Adams

Roel Adams

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 74 90

r.adams@s-hertogenbosch.nl

Roy Damen

Roy Damen

Groepsleider Technische Dienst

T. 06 11 34 65 35

roy.damen@s-hertogenbosch.nl

Sam Smies

Sam Smies

Junior beleidsmedewerker/ Projectleider

T. 06 55 23 49 74

s.smies@s-hertogenbosch.nl

Sam van Ingen

Sam van Ingen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, BS De Hoogakker/ BS Mariaschool / Kindcentrum De Aquamarijn

T. 06 27 85 25 71

s.vaningen@s-hertogenbosch.nl

Sharona Ouwens

Sharona Ouwens

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. 06 37 35 50 62

ouwenssharona@gmail.com

Sheila Driesen

Sheila Huijs-Driessen

Consulent Sport en Bewegen Participatie

T. 06 54 35 36 95

s.driessen@s-hertogenbosch.nl

Sigrid Hoppener

Sigrid Hoppener

Medewerker personeelszaken Stichting Sportstimulering

T. 06 11 31 87 43

s.hoppener@s-hertogenbosch.nl

Sjoerd Peeters

Sjoerd Peeters

Medewerker Sport PowerUp073, Noord/Maaspoort

T. 06 11 34 89 63

s.peeters@s-hertogenbosch.nl

Stefan van Veen

Stefan van Veen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, Kindcentrum De Haren

T. 06 52 58 52 56

s.vanveen@s-hertogenbosch.nl

Sylvia Bekker

Sylvia Bekker

Zwemonderwijzer / receptioniste Combibad Kwekkelstijn

syancojo@hotmail.com

Thea Pigmans

Thea Pigmans

Receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T. 073 521 4107

info@kwekkelstijn.com

Theo Kotte

Theo Kotte

Toezichthouder Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Theo Verhagen

Theo Verhagen

Manager Openluchtsport

T. 06 54 94 26 32

t.verhagen@s-hertogenbosch.nl

Thim Jacobs

Thim Jacobs

Manager overige accommodaties (Sportiom, Kwekkelstijn)

T. 06 24 41 82 05

t.jacobs@s-hertogenbosch.nl

Tim Hedriks

Tim Hendriks

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 521 27 17

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Tom Muskens

Tom Muskens

Zwemonderwijzer, Combibad Kwekkelstijn

T. 06 10 86 32 61

t.muskens@gmail.com

Tom Stroosnijder

Tom Stroosnijder

Combinatiefunctionaris Sport Alliantie Rosmalen, Nuland/Vinkel

T. 06 24 91 32 05

t.stroosnijder@sportalliantierosmalen.nl

Tych Demmink

Tycho Demmink

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, Kindcentrum De Ontdekking / Kindcentrum De Kruisboelijn

T. 06 15 90 84 10

t.demmink@s-hertogenbosch.nl

Veerle van den Heuvel

Veerle van den Heuvel

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, Kindcentrum De Springplank

T. 06 21 15 37 98

v.vandenheuvel@s-hertogenbosch.nl

Walter Brouwer

Walter Brouwer

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. 06 15 59 74 89

w.brouwer@s-hertogenbosch.nl

Wendy Assmann

Wendy Assmann

Medewerker Sport en Gezondheid

T. 06 52 58 52 63

w.assmann@s-hertogenbosch.nl

Wil Valk

Wil Valk

Beheerder Maaspoort Sports & Events

T. (073) 649 42 06

w.valk@s-hertogenbosch.nl

Wilhelm van de Wijgert

Wilhem van de Wijgert

Zwemonderwijzer, Combibad Kwekkelstijn

T. |(073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Willem Jan Vrolijk

Willem-Jan Vrolijk

Senior Beleidsmedewerker / Projectleider

T. (073) 615 97 27 / 06 54 94 26 31

w.vrolijk@s-hertogenbosch.nl

Wilma Buijs

Wilma Buijs

Beheer Sporthal Hazelaar en De Schutskamp

T. (073) 621 86 72

sporthaldeschutskamp@s-hertogenbosch.nl

Wilma Hutte

Wilma Hutten

Secretariaat

T. (073) 615 97 65

w.hutten@s-hertogenbosch.nl

Yvon van der Pas

Yvon van der Pas

Webredacteur en communicatie

T. 06 55 24 15 67

y.vanderpas@s-hertogenbosch.nl

Wij zetten ons in voor nog meer sport en beweging in 's-Hertogenbosch