Medewerkers Sport en Recreatie, gemeente 's-Hertogenbosch

Aemy Sevinga

Aemy Sevinga

Sport- en Beweegmanager bij Sport Alliantie

T. 06 41 78 03 06

a.sevinga@sportalliantierosmalen.nl

Alex Bekkers

Alex Bekkers

Stedelijk Coördinator PowerUp073

T. (073) 615 30 97

a.bekkers@s-hertogenbosch.nl

André Korsten

André Korsten

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 521 27 17

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Angela Groenwold

Angela Groenwold

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC Kwartiermaker en KC Boschveld

T. 06 52 58 52 57

a.groenwold@s-hertogenbosch.nl

Angelique Rijkers

Angelique Rijkers

Medewerker Verhuur

T. 06 25 68 73 10

a.rijkers@s-hertogenbosch.nl

Angelique van Liempt - Smulder

Angelique van Liempt - Smulder

Toezichthouder Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Anne Veenstra

Anne Veenstra

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs KC Westerbreedte | Medewerker Onderwijs Jongeren | Medewerker Sport PowerUp073 West

T. 06 46 98 80 68

a.veenstra@s-hertogenbosch.nl

Antoon van Mil

Antoon van Mil

Coördinator jeu de boules-wijktoernooien

T. 06 13 53 13 10

voorzitter@puboisleduc.nl

Arno Geerts

Arno Geerts

Groepsleider Sportcluster De Schutskamp

T. (073) 615 50 23

sporthaldeschutskamp@s-hertogenbosch.nl

Bart Mees

Bart Mees

Eventmanager Maaspoort Den Bosch

T. 06 15 62 35 83

b.mees@s-hertogenbosch.nl

Ben van Eck

Ben van Eck

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs BS Nour en KC De Vlindertuin

T. 06 10 33 64 31

b.vaneck@s-hertogenbosch.nl

Bouchra El Kadiri

Bouchra El Kadiri

Medewerker Sport PowerUp073 Noord

T. 06 11 9 42 51

b.elkadiri@s-hertogenbosch.nl

Boy van Gulik

Boy van Gulik

Beheerder Sporthal De Schutskamp

T. 06 52 48 86 41

b.vangulik@s-hertogenbosch.nl

Bryan

Bryan Bhugoea

Medewerker´S-PORT/ Project STERK

T. 06 55 24 82 09

b.bhugoea@s-hertogenbosch.nl

Carla Vogels

Carla Vogels

Receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Chantal van Gulik

Chantal van Gulik

Medewerker Backoffice Maaspoort Den Bosch

T. (073) 615 52 74

c.vangulik@s-hertogenbosch.nl

Claudia van Leeuwen

Claudia van Leeuwen

Secretariaat

T. (073) 615 97 64

c.vanleeuwen@s-hertogenbosch.nl

Corine Oprel

Corine Oprel

Hoofd Bedrijfsvoering

T. (073) 615 97 84

c.oprel@s-hertogenbosch.nl

Corniel Groenen

Corniel Groenen

Hoofd Afdeling Sport en Recreatie

T. (073) 615 97 22 / 06 22 92 17 29

c.groenen@s-hertogenbosch.nl

Daniëlle Pelders

Daniëlle Pelders

Receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Dirk Wijlens

Dirk Wijlens

Medewerker Bedrijfsvoering en Beleidsondersteuning

T. (073) 615 91 62

d.wijlens@s-hertogenbosch.nl

Donald van den Oever

Donald van den Oever

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC De Kameleon Graafseweg

T. 06 52 58 52 60

d.vandenoever@s-hertogenbosch.nl

Edwin Smolders

Edwin Smolders

Medewerker Sport Onderwijs Jongeren

T. 06 52 58 52 64

e.smolders@s-hertogenbosch.nl

Elise Rasenberg

Elise Rasenberg

Medewerker PR/ communicatie

T. (073) 615 98 59

e.rasenberg@s-hertogenbosch.nl

Ellen de Roos

Ellen de Roos

Projectleider ´S-PORT SUPPORT

T. 06 16 52 94 71

sportsupport@s-hertogenbosch.nl

Ellian Siemers

Ellian van Geloven-Siemers

Beleidsmedewerker/ Projectleider

T. (073) 615 95 05

e.siemers@s-hertogenbosch.nl

Erik Verhofstadt

Eric Verhofstadt

Beleidsmedewerker / Projectleider

T. (073) 6 15 97 18

e.verhofstadt@s-hertogenbosch.nl

Evy Pappot

Evy Pappot

Verenigingsondersteuner & Buurtsportcoach NOORD

T. (073) 615 55 85

e.pappot@s-hertogenbosch.nl

Frederike Schulkes

Frederike Schulkes

Senior evenementenmanager Maaspoort Den Bosch

T. 06 15 46 07 95

f.schulkes@s-hertogenbosch.nl

Freek Blatter

Freek Blatter

Medewerker Sport Onderwijs Jongeren

T. 06 54 35 36 48

f.blatter@s-hertogenbosch.nl

Gabriëlle van der Linden

Gabriëlle van der Linden

Receptionist Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Gérard Korsten

Gérard Korsten

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 521 27 17

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Gerbrand Elissen

Gerbrand Elissen

Beheerder Maaspoort Den Bosch

T. 06 11 53 17 33

g.elissen@s-hertogenbosch.nl

Glenn Schapendonk

Glenn Schapendonk

Medewerker Sport Onderwijs Jongeren

T. 06 52 58 52 50

g.schapendonk@s-hertogenbosch.nl

Guus van den Heuvel portret 8623

Guus van den Heuvel

Buurtsportcoach MAASPOORT

T. (073) 615 32 08

g.vandenheuvel@s-hertogenbosch.nl

Hanneke van Dillen

Hanneke van Dillen

Consulent Sport en Bewegen 50Plus

T. (073) 615 97 79

h.vandillen@s-hertogenbosch.nl

Hans Brugmans

Hans Brugmans

Hoofd Zwembad Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

h.brugmans@kwekkelstijn.nl

Harrie Claassen

Harrie Claassen

Beheerder Sporthal de Schutskamp

T. (073) 621 86 72

h.claassen@s-hertogenbosch.nl

Henny van der Schoot

Henny van der Schoot

Receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Henrie Bekkers

Henrie Bekkers

Medewerker Cultuurtechnisch beheer

T. (073) 615 90 13

h.bekkers@s-hertogenbosch.nl

Ilse Groeneveld

Ilse Groeneveld

Receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Ilvie van Schijndel portret 8571

Ilvie van Schijndel

Buurtsportcoach WEST en ENGELEN

T. (073) 615 33 18

i.vanschijndel@s-hertogenbosch.nl

Ires Libert

Ires Libert

Consulent Sport en Bewegen Volwassenen

T. (073) 615 94 99

i.libert@s-hertogenbosch.nl

Irfan Gadzo

Irfan Gadzo

Verenigingsadviseur

T. 06 11 88 62 11

i.gadzo@s-hertogenbosch.nl

Jan Bellemakers

Jan Bellemakers

Hoofd Bureau Sport en Bewegen

T. (073) 615 52 43

j.bellemakers@s-hertogenbosch.nl

Jan van Lee

Jan van Lee

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 521 27 17

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Portret 1721 200x300

Jarmil Reijersen-van Bergen

Medewerker Sport PowerUp073 R/N/V/E

T. 06 21 68 90 15

j.reijersen@s-hertogenbosch.nl

Jeroen van den Eertwegh

Jeroen van den Eertwegh

Medewerker juridische Zaken

T. 06 52 48 81 70

j.vandeneertwegh@s-hertogenbosch.nl

Jesse van Buul

Jesse van Buul

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs KC De Haren

T. 06 11 71 48 43

j.vanbuul@s-hertogenbosch.nl

Joost Kuppens

Joost Kuppens

Buurtsportcoach Topsport

T. 06 38 30 81 39

topsport@s-port.nl

Jordy de Wit

Jordy de Wit

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC Westerbreedte

T. 06 25 64 33 17

jordy.dewit@s-hertogenbosch.nl

Karlijn Coppens portret 6229

Karlijn Coppens

Buurtsportcoach ZUIDOOST en GRAAFSEPOORT

T. (073) 615 56 92

k.coppens@s-hertogenbosch.nl

Kees Akerboom

Kees Akerboom

Teamleider Sport en Bewegen Kids

T. (073) 615 98 03

k.akerboom@s-hertogenbosch.nl

Kim van den Dungen

Kim Blatter-van den Dungen

Medewerker Sport en Bewegen

T. 06 15 94 80 91

k.vandendungen@s-hertogenbosch.nl

Kitty Verhoeven

Kitty Verhoeven

Toezichthouder Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Laura van de Ven

Laura van de Ven

Zwemonderwijzer Combibad Kwekkelstijn

T. 06 55 12 52 43

lauravandeven@hotmail.com

Laura Verveer

Laura Verveer

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs KC De Ontdekking

T. 06 46 97 15 58

l.verveer@s-hertogenbosch.nl

Linda Peeters portret 8581

Linda Peeters

Buurtsportcoach BINNENSTAD, MUNTEL/VLIERT en WEST

T. (073) 615 58 85

l.peeters@s-Hertogenbosch.nl

Luc van Eerd

Luc van Eerd

Consulent Sport en Bewegen Uniek Sporten (stedelijk)

T. (073) 615 56 37

l.vaneerd@s-hertogenbosch.nl

Manon Theeuwen

Manon Theeuwen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, BS Nour / KC De Ontdekking

T. 06 52 58 52 62

m.theeuwen@s-hertogenbosch.nl

Marco van Hamond

Marco van Hamond

Civieltechnisch beheerder Openluchtaccommodaties

T. (073) 615 98 69

m.vanhamond@s-hertogenbosch.nl

Marielle van Houtum

Mariëlle van Houtum

Beleidsmedewerker / Projectleider

T. (073) 615 91 06

m.vanhoutum@s-hertogenbosch.nl

Marion Götzen van der Mast

Marion Götzen- van der Mast

Projectmedewerker Sport en Bewegen

T. 06 29 07 54 67

m.gotzen@s-hertogenbosch.nl

Marion Slaats

Marion Slaats - van der Burgt

Medewerker Verhuur

T. (073) 615 98 68

m.slaats@s-hertogenbosch.nl

Marlon Daal

Marlon Daal

Beheerder Sporthal de Schutskamp

T. (073) 621 86 72

sporthaldeschutskamp@s-hertogenbosch.nl

Martin Martens

Martin Martens

Medewerker Verhuur

T. 06 50 15 77 55

m.martens@s-hertogenbosch.nl

Melissa van den Berg

Melissa van den Berg

Projectmedewerker Sport en Bewegen

T. 06 15 23 41 30

m.vandenberg@s-hertogenbosch.nl

Michiel Bulten

Michiel Bulten

Medewerker Sport Verenigingen

T. 06 52 58 52 52

m.bulten@s-hertogenbosch.nl

Mike van Staveren

Mike van Staveren

Toezichthouder Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Miriam Van Eekelen

Miriam van Eekelen

Receptionist Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Mirjam Hommes

Mirjam Hommes

Docent Senioren

T. 06 11 38 57 03

m.hommes@s-hertogenbosch.nl

Monique Mallens

Monique Mallens

Consulent Sport en Bewegen Gezondheid

T. (073) 615 97 80

m.mallens@s-hertogenbosch.nl

Nancy kipping

Nancy kipping

Receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 52 41 07

info@kwekkeltijn.com

Naomi van Hulst

Naomi van Hulst

Zwemonderwijzer Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Nicol Baas

Nicol Baas

Toezichthouder Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Nicole Korsten

Nicole Roefs-Korsten

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC De Vlindertuin

T. 06 27 31 72 88

n.korsten@s-hertogenbosch.nl

Nimsy Sonneveld

Nimsy Sonneveld

Toezichthouder, Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Patricia van Alst

Patricia Brouwers - van Alst

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC Aan de Oosterplas

T. 06 52 58 52 61

p.vanalst@s-hertogenbosch.nl

Patrick Kivits 1

Patrick Kivits

Medewerker overzicht Beheer en Exploitatie zaalsportaccommodaties

T. 06 15 65 14 57

p.kivits@s-hertogenbosch.nl

Patrick Raaijmakers 2

Patrick Raaijmakers

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 521 27 17

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Paul Verhoeven

Paul Verhoeven

Groepsleider Sportcluster Hazelaar

T. 06 21 17 48 63

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Peter Horvers

Peter Horvers

Beheerder Sporthal de Schutskamp

T. (073) 621 86 72

sporthaldeschutskamp@s-hertogenbosch.nl

Peter Maks

Peter Maks

Zwemonderwijzer Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Piet Adams

Piet Adams

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC Het Rondeel

T. 06 52 58 52 53

p.adams@s-hertogenbosch.nl

Pimvan Oorschot

Pim van Oorschot

Medewerker Technische Dienst zaalsportaccommodaties

T. 06 11 74 96 01

p.vanoorschot@s-hertogenbosch.nl

Ralf Hamers

Ralf Hamers

Beheerder Sporthal De Schutskamp

T. (073) 615 54 63

r.hamers@s-hertogenbosch.nl

Ralf van der Heijden

Ralf van der Heijden

Beleidsmedewerker / Projectleider

T. (073) 615 95 97

r.vanderheijden@s-hertogenbosch.nl

Remco van der Pot

Remco van der Pot

Manager Maaspoort Den Bosch

T. (073) 615 98 18

r.vanderpot@s-hertogenbosch.nl

Remco van Engelshoven

Remco van Engelshoven

Medewerker Sport PowerUp073/ West

T. 06 46 97 15 02

r.vanengelshoven@s-hertogenbosch.nl

Renske van Kilsdonk

Renske van Kilsdonk

Combinatiefunctionaris EC 't Sparrenbos en KC De Hobbit

T. 06 15 31 42 60

r.vankilsdonk@s-hertogenbosch.nl

Rinske Preijde 3

Rinske Preijde

Medewerker Sport PowerUp073 Zuidoost/ Verenigingsondersteuner

T. 06 31 79 65 03

r.preijde@s-hertogenbosch.nl

Robert Barclay

Robert Barclay

Consulent Sport en Bewegen Verenigingen

T. 06 15 04 02 70

r.barclay@s-hertogenbosch.nl

Roel Adams

Roel Adams

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 74 90

r.adams@s-hertogenbosch.nl

Sam Smies

Sam Smies

Manager Zaalsportaccommodaties

T. 06 51 52 22 14

s.smies@s-hertogenbosch.nl

Sam van Ingen

Sam van Ingen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, BS De Hoogakker/ BS Mariaschool

T. 06 27 85 25 71

s.vaningen@s-hertogenbosch.nl

Sami Khalof

Sami Khalof

Toezichthouder Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Saskia klein

Saskia Groeneveld

Medewerker PR en Communicatie

T. 06 20 01 52 17

saskia.groeneveld@s-hertogenbosch.nl

Sharona Ouwens

Sharona Ouwens

Toezichthouder Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Portretfoto sportwerker jongen met blond haar in zwarte hoodie

Sjoerd Peeters

Medewerker Sport PowerUp073, Noord/Maaspoort

T. 06 11 34 89 63

s.peeters@s-hertogenbosch.nl

Stefan van Veen

Stefan van Veen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC De Haren

T. 06 52 58 52 56

s.vanveen@s-hertogenbosch.nl

Sylvia Bekker

Sylvia Bekker

Zwemonderwijzer / receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Thea Pigmans

Thea Pigmans

Receptioniste Combibad Kwekkelstijn

T. 073 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Theo Kotte

Theo Kotte

Toezichthouder Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Theo Verhagen

Theo Verhagen

Manager Openluchtsport

T. (073) 615 97 26

t.verhagen@s-hertogenbosch.nl

Thim Jacobs

Thim Jacobs

Manager Combibad Kwekkelstijn

T. 06 24 41 82 05

t.jacobs@kwekkelstijn.com

Tim Hendriks

Tim Hendriks

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 521 27 17

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Tim van de Loo

Tim van de Loo

Medewerker Sport PowerUp073 Zuidoost

T. 06 46 97 10 10

t.vandeloo@s-hertogenbosch.nl

Tom Muskens

Tom Muskens

Zwemonderwijzer Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Tych Demmink

Tycho Demmink

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC De Kruisboelijn

T. 06 15 90 84 10

t.demmink@s-hertogenbosch.nl

Veerle van den Heuvel

Veerle van den Heuvel

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC De Springplank

T. 06 21 15 37 98

v.vandenheuvel@s-hertogenbosch.nl

Walter Brouwers

Walter Brouwer

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 521 27 17

Sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Wendy Assmann kleur

Wendy Assmann

Projectleider Actiefindenbosch.nl

T. 06 52 58 52 63

w.assmann@s-hertogenbosch.nl

Wil Valk

Wil Valk

Beheerder Maaspoort Den Bosch

T. (073) 649 42 06

w.valk@s-hertogenbosch.nl

Wilhelm van de Wijgert

Wilhem van de Wijgert

Zwemonderwijzer Combibad Kwekkelstijn

T. |(073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Willem Jan Vrolijk

Willem-Jan Vrolijk

Senior Beleidsmedewerker / Projectleider

T. (073) 615 97 27

w.vrolijk@s-hertogenbosch.nl

Wilma

Wilma Buijs

Beheerder Sporthal Hazelaar

T. (073) 521 27 17

sporthalhazelaar@s-hertogenbosch.nl

Wilma Hutte

Wilma Hutten

Secretariaat

T. (073) 615 97 65

w.hutten@s-hertogenbosch.nl

Zoe van Stijn

Zoe van Stijn

Toezichthouder Combibad Kwekkelstijn

T. (073) 521 41 07

info@kwekkelstijn.com

Wij zetten ons in voor nog meer sport en beweging in 's-Hertogenbosch