Voor verenigingen


De sportieve kracht van de stad is groot. Er zijn meer dan 350 sport- en recreatieverenigingen die samen in vele takken van sport zorgen voor trainingen, wedstrijden en andere activiteiten. Voor kinderen, jongeren, senioren en/of mensen met een beperking. Daar zetten heel veel vrijwilligers en professionals zich dagelijks voor in! Iets om trots op te zijn en te blijven.

Wij komen en blijven graag met jou en jouw sportvereniging in gesprek. Om de maximale kracht uit jouw vereniging te halen, is vraaggericht werken ons speerpunt.

Wat heeft Team Verenigingen te bieden?

Verenigingen kunnen rekenen op gratis ondersteuning, om jouw vereniging voor te bereiden op de veranderingen van morgen. Want hoe ziet jouw vereniging er over 3 tot 5 jaar uit?

´S-PORT adviseert en ondersteunt jouw vereniging met:

Heb je vragen, wil je eens brainstormen of gewoon kennismaken?

Stuur een berichtje naar verenigingen@s-hertogenbosch.nl!

Irfan Gadzo - Verenigingsadviseur

06 11 88 62 11 - i.gadzo@s-hertogenbosch.nl

Evy Pappot - Verenigingsondersteuner

06 15 89 20 87 - e.pappot@s-hertogenbosch.nl

Robert Barclay - Verenigingsconsulent

06 15 04 02 70 - r.barclay@s-hertogenbosch.nl

Rinske Preijde - Consulent Jongeren

06 31 79 65 03 - r.preijde@s-hertogenbosch.nl

Michiel Bulten - Verenigingsondersteuner

06 52 58 52 52 - m.bulten@s-hertogenbosch.nl

Bekijk hier wat Team Verenigingen voor jou kan betekenen!

Schrijf je hier in voor de nieuwsbrief!

Archief nieuwsbrief

Januari 2021: Mooie initiatieven om het jaar mee te beginnen!

December 2020: De laatste Voor en door verenigingen nieuwsbrief van 2020!

November 2020: Nieuws over subsidieregelingen, leuke webinars en meer

Oktober 2020: Interessant! Sportbehoefte van jongeren bij de vereniging. En meer!

September 2020: Een nieuwe maand met veel interessant nieuws!

Augustus 2020: Is jouw vereniging klaar voor het nieuwe seizoen?


Corona posters & signings NOC*NSF

Verzamelpagina communicatie omtrent corona