Voor verenigingen

De sportieve kracht van de stad is groot. Er zijn meer dan 350 sportverenigingen die samen in vele takken van sport zorgen voor trainingen, wedstrijden en andere activiteiten. Voor jongeren, senioren, maar ook mensen met een handicap. Daar zetten heel veel vrijwilligers en professionals zich dagelijks voor in!

De gemeente wil in gesprek komen en blijven met jou en jouw sportvereniging. Om de maximale kracht uit de stad te halen is vraaggericht werken een speerpunt van de verenigingsondersteuner.

Wat hebben we te bieden?
Sportverenigingen kunnen rekenen op ondersteuning op allerlei niveaus. Of het nu gaat om het promoten van de sport of de vereniging of om advies over de financiële huishouding, een juridische kwestie of het vrijwilligersbeleid.
'S-PORT is ook een communicatieconcept wat ingezet wordt in het onderwijs en in de wijken om alles van sporten en bewegen in onze stad zichtbaar te krijgen. Wij willen verbinden, kansen zien en gebruik maken van de kracht van de vereniging.

Verenigingsondersteuners in jouw wijk
Zuidoost: Elles van der Heijden elles.vanderheijden@s-hertogenbosch.nl
Noord: Edwin Smolders e.smolders@s-hertogenbosch.nl 
West: Michiel Bulten m.bulten@s-hertogenbosch.nl 
Maaspoort: Ruud Boogaard r.boogaard@s-hertogenbosch.nl 
Rosmalen/Nuland/Vinkel: Tom Stroosnijder tom.stroosnijder@sportalliantierosmalen.nl

Advies onderhoud 
Henrie Bekkers: Velden en groen, h.bekkers@s-hertogenbosch.nl
Peter Lindsen: Hekwerken, verlichting, riolering e.d., p.lindsen@s-hertogenbosch.nl
Peter Tak: Kleedlokalen, p.tak@s-hertogenbosch.nl
Theo Verhagen: Investeringen en contracten, t.verhagen@s-hertogenbosch.nl
Jan Bellemakers: Beleidsvraagstukken, j.bellemakers@s-hertogenbosch.nl
Ellian Siemers: Beleidsvraagstukken, e.siemers@s-hertogenbosch.nl

Voor algemene vragen of om gewoon eens van gedachten te wisselen.

Medewerkers

Elles van der Heijden

Elles van der Heijden

Consulent Sport en Bewegen Verenigingen

T. 06 11 73 91 61

elles.vanderheijden@s-hertogenbosch.nl

Irfan Gadzo

Irfan Gadzo

Verenigingsadviseur

T. 06 11 88 62 11

i.gadzo@s-hertogenbosch.nl

  Geef feedback!