WV Engelenmeer schakelt ´S-PORT SUPPORT in om meer kinderen het water op te krijgen
Meer kinderen die genieten van watersporten graag! Vanuit deze wens zocht Peter Dekkers, clubvoorzitter van watersportvereniging Engelenmeer, contact met andere Bossche watersportclubs én met ´S-PORT SUPPORT. Dat leverde meteen een leuke match op. Het project van de watersportbond ‘Optimist on Tour’ is het startpunt voor een Bossche variant in 2026.
Bossche Bootjes Bende
‘Om dingen voor elkaar te krijgen, moeten we onze krachten bundelen’, is de mening van Peter Dekkers. Daarom twijfelde hij niet om aan te kloppen bij ´S-PORT SUPPORT. Niet lang daarna volgden nieuwe slimme verbindingen. De creatieve ´S-PORT SUPPORTER Liftoff bedacht een Bossche ‘branding’ voor de gezamenlijke watersportclubs. En, fotograaf Jasper Loeffen maakte prachtige foto’s die gebruikt kunnen worden om het zeilen te promoten. Het basisschoolproject ‘Bossche Bootjes Bende’ staat inmiddels gepland voor 23, 24, 25 april 2026.
Zo werkt ´S-PORT SUPPORT
Stel: je hebt een sportief vraagstuk. Je wilt bijvoorbeeld je website vernieuwen, maar hebt er niet de kennis voor. Of je wilt graag een nieuwe doelgroep aantrekken, maar weet niet goed waar te beginnen en hoe dit aan te pakken. Zou je hier bijvoorbeeld subsidie voor aan kunnen vragen en waar doe je dat? En zo leven er binnen jouw vereniging vast vraagstukken waar je lastig uitkomt, omdat je niet over de juiste ervaring en expertise beschikt. Een oplossing is dichterbij dan je denkt. Meld je bij ´S-PORT SUPPORT. Wij gaan binnen ons uitgebreide netwerk op zoek en koppelen je aan een Bossche ondernemer.
Neem contact op met ´S-PORT SUPPORT