Contact

Wij komen en blijven graag met jou en jouw sportvereniging in gesprek. Om de maximale kracht uit jouw vereniging te halen, is vraaggericht werken ons speerpunt.

Wil jij een keer brainstormen over wat er binnen jouw vereniging speelt? Heb je vragen? Of wil je gewoon eens kennismaken? Stuur een e-mail naar verenigingen@s-hertogenbosch.nl.

De 'S-PORTKANTINE

Ook zijn wij dagelijks te vinden in de 'S-PORTKANTINE! In deze besloten Facebookgroep vind je ons langs de lijn voor een praatje of aan de bar met een bakkie koffie voor een goede discussie. Maar ga ook eens in gesprek met andere verenigingen. Of deel mooie initiatieven van jouw cluppie.

Vraag je toegang aan tot de 'S-PORTKANTINE en wees welkom!

Naar de 'S-PORTKANTINE

Direct contact opnemen kan natuurlijk ook!

Contact

Irfan Gadzo

Verenigingsadviseur

T. 06 11 88 62 11

i.gadzo@s-hertogenbosch.nl

Evy Pappot

Buurtsportcoach Noord

T. (073) 615 55 85

e.pappot@s-hertogenbosch.nl

Robert Barclay

Consulent Sport en Bewegen Verenigingen

T. 06 15 04 02 70

r.barclay@s-hertogenbosch.nl

Rinske Preijde

Sportwerker PowerUp073 / Verenigingsondersteuner

T. 06 31 79 65 03

r.preijde@s-hertogenbosch.nl

Michiel Bulten

Medewerker Sport Verenigingen

T. 06 52 58 52 52

m.bulten@s-hertogenbosch.nl