Team Kids

Dit zijn onze medewerkers binnen Team KIDS van ´S-PORT. Zij zijn allemaal vakdocent bewegingsonderwijs en actief als combinatiefunctionaris. Dat betekent dat zij naast het geven van

Contact

Angela Groenwold

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC Kwartiermaker en KC Boschveld

T. 06 52 58 52 57

a.groenwold@s-hertogenbosch.nl

Donald van den Oever

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC De Kameleon Graafseweg

T. 06 52 58 52 60

d.vandenoever@s-hertogenbosch.nl

Jesse van Buul

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs KC De Haren en KC de Oosterplas

T. 06 11 71 48 43

j.vanbuul@s-hertogenbosch.nl

Jordy de Wit

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs BS Mariaschool

T. 06 25 64 33 17

jordy.dewit@s-hertogenbosch.nl

Manon Theeuwen

Combinatiefunctionaris bij BS Nour en Bodymap coach KDV

T. 06 52 58 52 62

m.theeuwen@s-hertogenbosch.nl

Nicole Roefs-Korsten

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC De Vlindertuin

T. 06 27 31 72 88

n.korsten@s-hertogenbosch.nl

Patricia Brouwers - van Alst

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC Aan de Oosterplas

T. 06 52 58 52 61

p.vanalst@s-hertogenbosch.nl

Piet Adams

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC Het Rondeel

T. 06 52 58 52 53

p.adams@s-hertogenbosch.nl

Renske van Kilsdonk

Combinatiefunctionaris EC 't Sparrenbos en KC De Hobbit

T. 06 15 31 42 60

r.vankilsdonk@s-hertogenbosch.nl

Roel Adams

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs

T. 06 52 58 74 90

r.adams@s-hertogenbosch.nl

Sam van Ingen

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, BS De Hoogakker/ BS Mariaschool

T. 06 27 85 25 71

s.vaningen@s-hertogenbosch.nl

Tycho Demmink

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC De Kruisboelijn

T. 06 15 90 84 10

t.demmink@s-hertogenbosch.nl

Veerle van den Heuvel

Medewerker Sport en Bewegingsonderwijs, KC De Pionier

T. 06 21 15 37 98

v.vandenheuvel@s-hertogenbosch.nl

Jelle Heuves

Medewerker Sport - en bewegingsonderwijs KC De Duizendpoot en Ontdekking

T. 06 11 84 09 16

j.heuves@s-hertogenbosch.nl